Продукція > VIKING > ARG03DTC3302
ARG03DTC3302
ARG03DTC3302 Viking
ARG REV A5-190522.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 33kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V; 25ppm/°C
Type of resistor: thin film
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 33kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 75V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 150V
Manufacturer series: ARG
Mounting: SMD
на замовлення 5100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 33kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V; 25ppm/°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 33kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 75V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 150V, Manufacturer series: ARG, Mounting: SMD.