Продукція > VIKING > ARG03DTC3303
ARG03DTC3303
ARG03DTC3303 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 330kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V
Case - mm: 1608
Resistance: 0.33MΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 150V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Manufacturer series: ARG
на замовлення 3100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 330kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V, Type of resistor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 0.33MΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 150V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Manufacturer series: ARG.