Продукція > VIKING > ARG03DTC5603
ARG03DTC5603
ARG03DTC5603 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 560kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V
Case - mm: 1608
Resistance: 560kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 150V
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: ARG
Temperature coefficient: 25ppm/°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 560kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V, Type of resistor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 560kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 150V, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: ARG, Temperature coefficient: 25ppm/°C.