Продукція > VIKING > ARG05DTC1502
ARG05DTC1502
ARG05DTC1502 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 15kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V
Mounting: SMD
Type of resistor: thin film
Operating temperature: -55...155°C
Tolerance: ±0.5%
Power: 0.125W
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 150V
Max. overload voltage: 300V
Resistance: 15kΩ
Case - mm: 2012
на замовлення 3900 шт:
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 15kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V, Mounting: SMD, Type of resistor: thin film, Operating temperature: -55...155°C, Tolerance: ±0.5%, Power: 0.125W, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 150V, Max. overload voltage: 300V, Resistance: 15kΩ, Case - inch: 0805, Manufacturer series: ARG, Case - mm: 2012.