Продукція > VIKING > ARG05DTC1801
ARG05DTC1801
ARG05DTC1801 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 1.8kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V
Mounting: SMD
Type of resistor: thin film
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.125W
Tolerance: ±0.5%
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 150V
Max. overload voltage: 300V
Case - inch: 0805
Resistance: 1.8kΩ
Case - mm: 2012
Manufacturer series: ARG
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 1.8kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V, Mounting: SMD, Type of resistor: thin film, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.5%, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 150V, Max. overload voltage: 300V, Case - inch: 0805, Resistance: 1.8kΩ, Case - mm: 2012, Manufacturer series: ARG.