Продукція > VIKING > ARG05DTC1R50
ARG05DTC1R50
ARG05DTC1R50 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 1.5Ω; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V
Case - mm: 2012
Resistance: 1.5Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±0.5%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 150V
Max. overload voltage: 300V
Manufacturer series: ARG
на замовлення 5300 шт:
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 1.5Ω; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V, Type of resistor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 1.5Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.5%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 150V, Max. overload voltage: 300V, Manufacturer series: ARG.