Продукція > VIKING > ARG05DTC2211N
ARG05DTC2211N
ARG05DTC2211N Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 2.21kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V
Operating voltage: 150V
Tolerance: ±0.5%
Manufacturer series: ARG
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thin film
Power: 0.125W
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Max. overload voltage: 300V
Resistance: 2.21kΩ
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 2.21kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V, Operating voltage: 150V, Tolerance: ±0.5%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Manufacturer series: ARG, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thin film, Power: 0.125W, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Max. overload voltage: 300V, Resistance: 2.21kΩ.