Продукція > VIKING > ARG05DTC3903
ARG05DTC3903
ARG05DTC3903 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 390kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V
Operating temperature: -55...155°C
Mounting: SMD
Type of resistor: thin film
Power: 0.125W
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 150V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Max. overload voltage: 300V
Resistance: 390kΩ
Manufacturer series: ARG
на замовлення 3505 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 390kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V, Operating temperature: -55...155°C, Mounting: SMD, Type of resistor: thin film, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 150V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Max. overload voltage: 300V, Resistance: 390kΩ, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Manufacturer series: ARG.