Продукція > VIKING > ARG05DTC4702
ARG05DTC4702
ARG05DTC4702 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 47kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V
Case - mm: 2012
Resistance: 47kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±0.5%
Manufacturer series: ARG
Operating voltage: 150V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 300V
Mounting: SMD
на замовлення 32600 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 47kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 47kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.5%, Manufacturer series: ARG, Operating voltage: 150V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 300V, Mounting: SMD.