Продукція > VIKING > ARG05DTC8201
ARG05DTC8201
ARG05DTC8201 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 8.2kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V
Case - mm: 2012
Resistance: 8.2kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 150V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Max. overload voltage: 300V
Mounting: SMD
Manufacturer series: ARG
Operating temperature: -55...155°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 8.2kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 8.2kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 150V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Max. overload voltage: 300V, Mounting: SMD, Manufacturer series: ARG, Operating temperature: -55...155°C.