Продукція > VIKING > ARG06DTC0200
ARG06DTC0200
ARG06DTC0200 Viking
ARG_Series-1.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 20Ω; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V
Resistance: 20Ω
Tolerance: ±0.5%
Power: 0.25W
Mounting: SMD
Operating voltage: 200V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Max. overload voltage: 400V
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thin film
Manufacturer series: ARG
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 20Ω; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V, Resistance: 20Ω, Tolerance: ±0.5%, Power: 0.25W, Mounting: SMD, Operating voltage: 200V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Max. overload voltage: 400V, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thin film, Manufacturer series: ARG.