Продукція > VIKING > ARG06DTC1181
ARG06DTC1181
ARG06DTC1181 Viking
ARG_Series-1.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 1.18kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V
Type of resistor: thin film
Operating temperature: -55...155°C
Tolerance: ±0.5%
Power: 0.25W
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Case - inch: 1206
Resistance: 1.18kΩ
Case - mm: 3216
на замовлення 3400 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 1.18kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V, Manufacturer series: ARG, Mounting: SMD, Type of resistor: thin film, Operating temperature: -55...155°C, Tolerance: ±0.5%, Power: 0.25W, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Case - inch: 1206, Resistance: 1.18kΩ, Case - mm: 3216.