Продукція > VIKING > ARG06DTC1503
ARG06DTC1503
ARG06DTC1503 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 150kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V
Case - mm: 3216
Resistance: 150kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 200V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Max. overload voltage: 400V
Manufacturer series: ARG
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 4400 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 150kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V, Type of resistor: thin film, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 150kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 200V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Max. overload voltage: 400V, Manufacturer series: ARG, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.