Продукція > VIKING > ARG06DTC1623
ARG06DTC1623
ARG06DTC1623 Viking
ARG_Series-1.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 162kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V
Mounting: SMD
Type of resistor: thin film
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.25W
Tolerance: ±0.5%
Resistance: 162kΩ
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Manufacturer series: ARG
на замовлення 8600 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 162kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V, Mounting: SMD, Type of resistor: thin film, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.25W, Tolerance: ±0.5%, Resistance: 162kΩ, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: ARG.