Продукція > VIKING > ARG06DTC1801
ARG06DTC1801
ARG06DTC1801 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 1.8kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V
Mounting: SMD
Type of resistor: thin film
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.25W
Tolerance: ±0.5%
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Case - inch: 1206
Resistance: 1.8kΩ
Case - mm: 3216
Manufacturer series: ARG
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 1.8kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V, Mounting: SMD, Type of resistor: thin film, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.25W, Tolerance: ±0.5%, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Case - inch: 1206, Resistance: 1.8kΩ, Case - mm: 3216, Manufacturer series: ARG.