Продукція > VIKING > ARG06DTC2743
ARG06DTC2743
ARG06DTC2743 Viking
ARG_Series-1.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 274kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Case - inch: 1206
Type of resistor: thin film
Power: 0.25W
Resistance: 274kΩ
Tolerance: ±0.5%
Manufacturer series: ARG
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Case - mm: 3216
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 274kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Case - inch: 1206, Type of resistor: thin film, Power: 0.25W, Resistance: 274kΩ, Tolerance: ±0.5%, Manufacturer series: ARG, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Case - mm: 3216.