Продукція > VIKING > ARG06DTC3301
ARG06DTC3301
ARG06DTC3301 Viking
ARG REV A5-190522.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 3.3kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V
Type of resistor: thin film
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 3.3kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Manufacturer series: ARG
на замовлення 200 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 3.3kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V, Type of resistor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 3.3kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Manufacturer series: ARG.