Продукція > VIKING > ARG06DTC40R2
ARG06DTC40R2
ARG06DTC40R2 Viking
ARG_Series-1.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 40.2Ω; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V
Case - mm: 3216
Resistance: 40.2Ω
Power: 0.25W
Tolerance: ±0.5%
Manufacturer series: ARG
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 25ppm/°C
на замовлення 2905 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 40.2Ω; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V, Type of resistor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 40.2Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±0.5%, Manufacturer series: ARG, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 25ppm/°C.