Продукція > VIKING > ARG06DTC4703
ARG06DTC4703
ARG06DTC4703 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 470kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; -55÷155°C
Case - mm: 3216
Resistance: 470kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±0.5%
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Max. overload voltage: 400V
Max. operating voltage: 200V
Manufacturer series: ARG
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 470kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; -55÷155°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 470kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±0.5%, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Max. overload voltage: 400V, Max. operating voltage: 200V, Manufacturer series: ARG, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.