Продукція > VIKING > ARG06DTC7873
ARG06DTC7873
ARG06DTC7873 Viking
ARG_Series-1.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 787kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V
Operating temperature: -55...155°C
Mounting: SMD
Type of resistor: thin film
Power: 0.25W
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 200V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Max. overload voltage: 400V
Resistance: 787kΩ
Manufacturer series: ARG
на замовлення 12603 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 787kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V, Operating temperature: -55...155°C, Mounting: SMD, Type of resistor: thin film, Power: 0.25W, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 200V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Max. overload voltage: 400V, Resistance: 787kΩ, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: ARG.