ARJ22A12Z
ARJ22A12Z Panasonic Electric Works
mech_eng_rj.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF DPDT 300MA 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 12.5 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 300 mA
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY RF DPDT 300MA 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 12.5 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 300 mA, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms.
Інші пропозиції ARJ22A12Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARJ22A12Z ARJ22A12Z Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_rj.pdf High Frequency / RF Relays 2 Form C, 12VDC 10mA 10VDC 50ohms 2