Продукція > VIKING > ARM02ATBW1000A
ARM02ATBW1000A Viking
ARM-A.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0402; 100Ω; 125mW; ±0.05%; ARM-A; 10ppm/°C
Type of resistor: thin film
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 100Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±0.05%
Manufacturer series: ARM-A
Temperature coefficient: 10ppm/°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0402; 100Ω; 125mW; ±0.05%; ARM-A; 10ppm/°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 100Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.05%, Manufacturer series: ARM-A, Temperature coefficient: 10ppm/°C.