Продукція > VIKING > ARM02ATBW1003A
ARM02ATBW1003A Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0402; 100kΩ; 125mW; ±0.05%; ARM-A; 10ppm/°C
Case - mm: 1005
Resistance: 100kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±0.05%
Temperature coefficient: 10ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0402; 100kΩ; 125mW; ±0.05%; ARM-A; 10ppm/°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 100kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.05%, Temperature coefficient: 10ppm/°C, Manufacturer series: ARM-A.