Продукція > VIKING > ARM02BTCY2200A
ARM02BTCY2200A Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0402; 220Ω; 62.5mW; ±0.1%; ARM-A; 25ppm/°C
Case - mm: 1005
Resistance: 220Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±0.1%
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0402; 220Ω; 62.5mW; ±0.1%; ARM-A; 25ppm/°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 220Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±0.1%, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Manufacturer series: ARM-A.