Продукція > VIKING > ARM03ATBM1501A
ARM03ATBM1501A Viking
ARM-A.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0603; 1.5kΩ; 167mW; ±0.05%; ARM-A; 10ppm/°C
Type of resistor: thin film
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 1.5kΩ
Power: 167mW
Tolerance: ±0.05%
Temperature coefficient: 10ppm/°C
Manufacturer series: ARM-A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0603; 1.5kΩ; 167mW; ±0.05%; ARM-A; 10ppm/°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 1.5kΩ, Power: 167mW, Tolerance: ±0.05%, Temperature coefficient: 10ppm/°C, Manufacturer series: ARM-A.