Продукція > VIKING > ARM03BTBM1500A
ARM03BTBM1500A Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0603; 150Ω; 167mW; ±0.1%; ARM-A; 10ppm/°C
Case - mm: 1608
Resistance: 150Ω
Power: 167mW
Tolerance: ±0.1%
Temperature coefficient: 10ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0603; 150Ω; 167mW; ±0.1%; ARM-A; 10ppm/°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 150Ω, Power: 167mW, Tolerance: ±0.1%, Temperature coefficient: 10ppm/°C, Manufacturer series: ARM-A.