Продукція > VIKING > ARM03BTBM1502A
ARM03BTBM1502A Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0603; 15kΩ; 167mW; ±0.1%; ARM-A; 10ppm/°C
Resistance: 15kΩ
Tolerance: ±0.1%
Power: 167mW
Temperature coefficient: 10ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0603; 15kΩ; 167mW; ±0.1%; ARM-A; 10ppm/°C, Resistance: 15kΩ, Tolerance: ±0.1%, Power: 167mW, Temperature coefficient: 10ppm/°C, Case - inch: 0603, Manufacturer series: ARM-A, Case - mm: 1608, Type of resistor: thin film.