Продукція > VIKING > ARM03BTBX1000A
ARM03BTBX1000A Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0603; 100Ω; 100mW; ±0.1%; ARM-A; 10ppm/°C
Type of resistor: thin film
Resistance: 100Ω
Power: 0.1W
Tolerance: ±0.1%
Temperature coefficient: 10ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0603; 100Ω; 100mW; ±0.1%; ARM-A; 10ppm/°C, Type of resistor: thin film, Resistance: 100Ω, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.1%, Temperature coefficient: 10ppm/°C, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Manufacturer series: ARM-A.