Продукція > VIKING > ARM03BTBX1001A
ARM03BTBX1001A Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0603; 1kΩ; 100mW; ±0.1%; ARM-A; 10ppm/°C
Manufacturer series: ARM-A
Type of resistor: thin film
Power: 0.1W
Tolerance: ±0.1%
Temperature coefficient: 10ppm/°C
Resistance: 1kΩ
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0603; 1kΩ; 100mW; ±0.1%; ARM-A; 10ppm/°C, Manufacturer series: ARM-A, Type of resistor: thin film, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.1%, Temperature coefficient: 10ppm/°C, Resistance: 1kΩ, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608.