Продукція > VIKING > ARM03BTBX6800A
ARM03BTBX6800A Viking
ARM-A.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0603; 680Ω; 100mW; ±0.1%; ARM-A; 10ppm/°C
Type of resistor: thin film
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 680Ω
Power: 0.1W
Tolerance: ±0.1%
Temperature coefficient: 10ppm/°C
Manufacturer series: ARM-A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0603; 680Ω; 100mW; ±0.1%; ARM-A; 10ppm/°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 680Ω, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.1%, Temperature coefficient: 10ppm/°C, Manufacturer series: ARM-A.