Продукція > VIKING > ARM03BTCM1501A
ARM03BTCM1501A Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0603; 1.5kΩ; 167mW; ±0.1%; ARM-A; 25ppm/°C
Case - mm: 1608
Resistance: 1.5kΩ
Power: 167mW
Tolerance: ±0.1%
Manufacturer series: ARM-A
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0603; 1.5kΩ; 167mW; ±0.1%; ARM-A; 25ppm/°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 1.5kΩ, Power: 167mW, Tolerance: ±0.1%, Manufacturer series: ARM-A, Temperature coefficient: 25ppm/°C.