Продукція > VIKING > ARM03BTCM6801A
ARM03BTCM6801A Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0603; 6.8kΩ; 167mW; ±0.1%; ARM-A; 25ppm/°C
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Resistance: 6.8kΩ
Type of resistor: thin film
Tolerance: ±0.1%
Power: 167mW
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0603; 6.8kΩ; 167mW; ±0.1%; ARM-A; 25ppm/°C, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Resistance: 6.8kΩ, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Manufacturer series: ARM-A, Type of resistor: thin film, Tolerance: ±0.1%, Power: 167mW.