Продукція > VIKING > ARM05ATBV0470A
ARM05ATBV0470A Viking
ARM-A.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0805; 47Ω; 250mW; ±0.05%; ARM-A; 10ppm/°C
Type of resistor: thin film
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 47Ω
Power: 0.25W
Tolerance: ±0.05%
Temperature coefficient: 10ppm/°C
Manufacturer series: ARM-A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0805; 47Ω; 250mW; ±0.05%; ARM-A; 10ppm/°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 47Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±0.05%, Temperature coefficient: 10ppm/°C, Manufacturer series: ARM-A.