Продукція > VIKING > ARM05ATBV1003A
ARM05ATBV1003A Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0805; 100kΩ; 250mW; ±0.05%; ARM-A; 10ppm/°C
Type of resistor: thin film
Tolerance: ±0.05%
Power: 0.25W
Temperature coefficient: 10ppm/°C
Resistance: 100kΩ
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0805; 100kΩ; 250mW; ±0.05%; ARM-A; 10ppm/°C, Case - mm: 2012, Manufacturer series: ARM-A, Type of resistor: thin film, Tolerance: ±0.05%, Power: 0.25W, Temperature coefficient: 10ppm/°C, Resistance: 100kΩ, Case - inch: 0805.