Продукція > VIKING > ARM05ATBV4700A
ARM05ATBV4700A Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0805; 470Ω; 250mW; ±0.05%; ARM-A; 10ppm/°C
Case - mm: 2012
Resistance: 470Ω
Power: 0.25W
Tolerance: ±0.05%
Temperature coefficient: 10ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0805; 470Ω; 250mW; ±0.05%; ARM-A; 10ppm/°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 470Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±0.05%, Temperature coefficient: 10ppm/°C, Manufacturer series: ARM-A.