Продукція > VIKING > ARM05BTBV1000A
ARM05BTBV1000A Viking
ARM-A.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0805; 100Ω; 250mW; ±0.1%; ARM-A; 10ppm/°C
Case - mm: 2012
Manufacturer series: ARM-A
Type of resistor: thin film
Tolerance: ±0.1%
Power: 0.25W
Temperature coefficient: 10ppm/°C
Resistance: 100Ω
Case - inch: 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0805; 100Ω; 250mW; ±0.1%; ARM-A; 10ppm/°C, Case - mm: 2012, Manufacturer series: ARM-A, Type of resistor: thin film, Tolerance: ±0.1%, Power: 0.25W, Temperature coefficient: 10ppm/°C, Resistance: 100Ω, Case - inch: 0805.