Продукція > VIKING > ARM05BTCW1003A
ARM05BTCW1003A Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0805; 100kΩ; 125mW; ±0.1%; ARM-A; 25ppm/°C
Case - mm: 2012
Resistance: 100kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±0.1%
Manufacturer series: ARM-A
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0805; 100kΩ; 125mW; ±0.1%; ARM-A; 25ppm/°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 100kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.1%, Manufacturer series: ARM-A, Temperature coefficient: 25ppm/°C.