Продукція > VIKING > ARM05BTCW1501A
ARM05BTCW1501A Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; 0805; 1.5kΩ; 125mW; ±0.1%; ARM-A; 25ppm/°C
Case - mm: 2012
Resistance: 1.5kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±0.1%
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; 0805; 1.5kΩ; 125mW; ±0.1%; ARM-A; 25ppm/°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 1.5kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.1%, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Manufacturer series: ARM-A.