ART150PEZ
ART150PEZ Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: ART150PE/REELDP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-270AA
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1MHz ~ 650MHz
Configuration: N-Channel
Power - Output: 150W
Gain: 31.2dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: TO-270-2F-1
Voltage - Rated: 200 V
Voltage - Test: 65 V
Current - Test: 500 mA