Продукція > RALTRON > AS-10.000-18-TR
AS-10.000-18-TR
AS-10.000-18-TR Raltron
crystal_hc-49_short.pdf
Виробник: Raltron
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/S Thru-Hole T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук