Продукція > RALTRON > AS-12.000-10
AS-12.000-10 RALTRON
Виробник: RALTRON
10pF; +/-30ppm; -20°C~+70°C; short; Dimension:3.5mm*11.05mm*4.7mm, RALTRON: AS-12.000-10 AS-12.000-10 Q12.000 u70 R
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
10pF; +/-30ppm; -20°C~+70°C; short; Dimension:3.5mm*11.05mm*4.7mm, RALTRON: AS-12.000-10 AS-12.000-10 Q12.000 u70 R, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS-12.000-10 Виробник : RALTRON 10pF; +/-30ppm; -20°C~+70°C; short; Dimension:3.5mm*11.05mm*4.7mm, RALTRON: AS-12.000-10 AS-12.000-10 Q12.000 u70 R