AS-16.000-20-1015
AS-16.000-20-1015 Raltron Electronics
AS-16.000-20-1015.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 16 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 16 MHz.