AS-18.432-20
AS-18.432-20 Raltron Electronics
AS-18.432-20.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 18.4320MHZ 20PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Frequency: 18.432 MHz
на замовлення 1016 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 18.4320MHZ 20PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Frequency: 18.432 MHz.