Продукція > ROYALOHM > AS03S4J0220T5E
AS03S4J0220T5E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0603; 22Ω; ±5%; 75V; -55÷155°C; 100ppm/°C
Case - mm: 1608
Resistance: 22Ω
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 75V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0603; 22Ω; ±5%; 75V; -55÷155°C; 100ppm/°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 22Ω, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 75V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Quantity in set/package: 5000pcs..