Продукція > ROYALOHM > AS03W4J0102T5E
AS03W4J0102T5E Royalohm
3-3076820.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC AS03 (0603) 1/4W 5% T/R-5000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 1kΩ; 250mW; ±5%; AS; 75V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 1kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 75V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 150V, Manufacturer series: AS, Conform to the norm: AEC-Q200.
Інші пропозиції AS03W4J0102T5E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS03W4J0102T5E Виробник : ROYALOHM as-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 1kΩ; 250mW; ±5%; AS; 75V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 1kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 75V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 150V