Продукція > ROYALOHM > AS03W4J0104T5E
AS03W4J0104T5E ROYALOHM
as-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 100kΩ; 250mW; ±5%; AS; 75V
Case - mm: 1608
Resistance: 100kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 75V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Max. overload voltage: 150V
Manufacturer series: AS
Conform to the norm: AEC-Q200
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 100kΩ; 250mW; ±5%; AS; 75V, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 100kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 75V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Max. overload voltage: 150V, Manufacturer series: AS, Conform to the norm: AEC-Q200, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.