Продукція > ROYALOHM > AS03W4J0105T5E
AS03W4J0105T5E ROYALOHM
as-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 1MΩ; 250mW; ±5%; AS; 75V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 1MΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 75V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Max. overload voltage: 150V
Mounting: SMD
Conform to the norm: AEC-Q200
Manufacturer series: AS
Operating temperature: -55...155°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 1MΩ; 250mW; ±5%; AS; 75V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 1MΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 75V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Max. overload voltage: 150V, Mounting: SMD, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: AS, Operating temperature: -55...155°C.