Продукція > ROYALOHM > AS1007J0394T4E
AS1007J0394T4E Royalohm
3.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC AS10 (2010) 3/4W 5% T/R-4000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 390kΩ; 750mW; ±5%; AS; 400V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 390kΩ, Power: 0.75W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 400V, Max. overload voltage: 800V, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: AS, Temperature coefficient: 100ppm/°C.
Інші пропозиції AS1007J0394T4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS1007J0394T4E Виробник : ROYALOHM as-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 390kΩ; 750mW; ±5%; AS; 400V
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 2010
Case - mm: 5025
Resistance: 390kΩ
Power: 0.75W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 400V
Max. overload voltage: 800V
Operating temperature: -55...155°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Manufacturer series: AS
Temperature coefficient: 100ppm/°C