AS10308PS PUI Audio, Inc.
Виробник: PUI Audio, Inc.
Description: SPEAKER 8OHM 15W TOP PORT 93DB
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.055" L x 4.055" W (103.00mm x 103.00mm)
Shape: Round, Square Frame
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Material - Magnet: Ferrite
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 170Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Part Status: Obsolete
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 20 W
Power - Rated: 15 W
Frequency Range: 170 Hz ~ 15 kHz
Efficiency - dBA: 93.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 15W TOP PORT 93DB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.055" L x 4.055" W (103.00mm x 103.00mm), Shape: Round, Square Frame, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Material - Magnet: Ferrite, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 170Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Part Status: Obsolete, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 20 W, Power - Rated: 15 W, Frequency Range: 170 Hz ~ 15 kHz, Efficiency - dBA: 93.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).