Продукція > ADDA > AS12024MB25A100
AS12024MB25A100
AS12024MB25A100 ADDA
3166580.pdf
Виробник: ADDA
Description: ADDA - AS12024MB25A100 - AXIAL FAN, 120MM, 24VDC, 430mA
tariffCode: 84145925
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Luftstrom - CFM: 150.766cu.ft/min
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Nenndrehzahl: 3400rpm
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADDA - AS12024MB25A100 - AXIAL FAN, 120MM, 24VDC, 430mA, tariffCode: 84145925, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Luftstrom - CFM: 150.766cu.ft/min, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Nenndrehzahl: 3400rpm.